Teğmen Murat Bayan Arkadaş Arıyor

Teğmen Murat Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık siteleri chat denilince insanlar biraz tedirgin oluyor. Ancak ben bu sitenin güvenilirliğine ikna olmuş biriyim. Bu yüzden bu platforma bu ilanı vererek mutlu bir yaşantıya adım atacağıma inanıyorum.

Açıkçası meslek gereği disiplinli bir yapım var. 34 yaşımdayım. Kumral ve ela gözlüyüm. 192 boyum var. Spor yapmayı seviyorum. Askerlik mesleğim gereği planlı birisiyim. Anlık olarak hareket etmem mümkün değil.

Hiç Evlenmedim

Ancak yaşamımda bana eşlik edecek bir bayan arkadaş arıyorum. 25-30 yaş arası bayanlarla tanışmak istiyorum. Hiç evlilik yapmadım. Bu yüzden hiç evlenmemiş birisi olmasını tercih ediyorum.

Ancak aradığım şey içi boş bir ilişki değil. Duygusal yönden tatmin olmak istiyorum. Bu yüzden beni gerçekten sevebilecek birisini arıyorum. Hayatıma dahil edeceğim kişide aradığım şey öncelikle dürüst olması.

Dürüstlük insanı insan yapan temel bir özelliktir. Karakteri oturmuş, düzgün ve saygılı bir bayan arkadaş olması benim için önemli. Diğer türlü birisini hayatıma almam mümkün değil. Hayatıma girecek olan bayan arkadaşın kesinlikle bakımlı ve kendisine saygı olması gerekiyor.

Arkadaşlık siteleri chat gibi platformlarda daha önce birbiriyle tanışıp mutlu olan arkadaşlarımın varlığı içimi biraz daha rahatlatıyor. Bu yüzden kısa yoldan beklentilerimi ve yapmak istediklerimi buraya yazdım. Çünkü zamanımı daha fazla boşa geçirmek istemiyorum.

İlgimi ve Sevgimi Tek Bir Kişiye Vereceğim

İlgimi ve sevgimi tek bir kişiye vermek istiyorum. Bunu hak edecek birisi olsun istiyorum. Yalana asla tahammülüm yok. Bu yüzden gerçek bir ilişkinin içerisinde ne olursa aynısını istiyorum.

Sevdiğim kadına verebileceklerimin asla bir sınırı yok. Kesinlikle cömert biriyim. Elim her zaman açıktır. Hayatımdaki bayanın isteklerini yerine getirmeyi birinci görevim olarak benimserim. Bu yüzden hayatıma alacağım kadını şanslı olarak görüyorum.

Hayatıma girecek olan kadından tek beklentim beni sevmesi, dürüst olması ve isteklerini her daim çekinmeden benimle paylaşacak olması. Tabii ki ileride ben de bir aile sahibi olmak istiyorum. Arkadaşlık siteleri chat gibi bu platformdan bana ulaşacak olan bayanların bunu dikkatle okumasını istiyorum. Gönül eğlendirmek asla bana göre değil. Seviyeli ve gerçek ilişki kurmak isteyen bayanları bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir