Savcı Kemal İstanbul Bayan Arkadaş Arıyor

Savcı Kemal İstanbul Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık siteleri canlı olarak değerlendirildiğinde kesinlikle çok güzel bir iş çıkarıyorlar. Bizler gibi ruh eşini bulamamış insanlara büyük bir hizmet sunuyorlar aslında.

Ben İstanbul’da yaşayan bir savcıyım. Meslek icabı birçok adli vakayla karşılaşıyorum. Ancak benim gibi meslektaşlarımın da bu platform üzerinden arayışta bulunduklarını görünce benim için daha güvenilir oldu. Malum her gün insanların başlarına türlü türlü olaylar geliyor.

Sakin Bir Adamım

Eğlence anlayışı sakin olan bir adamım. Gürültülü ortamlardan çok hoşlanmam. Bunun yerine romantik organizasyonlar her zaman ilk tercihim olmuştur. Sessiz bir yapım var. Genel olarak ciddi biriyim. Ciddiyet biraz üzerime oturmuş bir karakter açıkçası. 45 yaşımdayım.

Karşı cinsten beklentim benim tam tersim olup beni hareketlendirecek biri olması. Çünkü hayatın monotonluğu içerisinde kaybolduğumu şu şehir yaşantısında biraz olsun eğlenmek, stresimizi atmak hepimizin hakkı. En azından ben böyle düşünüyorum.

Hayatım genel olarak ev ve iş arasında geçiyor. Bu yüzden birileriyle tanışma fırsatım çok olmuyor. Arkadaşlık siteleri canlı gibi platformları seçiyorum. Onun yerine buradan birileriyle tanışmak daha kolay geliyor açıkçası. Direkt olarak beni anlayabilecek kadınların bana ulaşması açısından hem daha az vakit kaybı hem de hedefe tam olarak ilerlemeyi sağlıyor.

Dış Görünüş Benim İçin Önemli Değil

Hayatıma alacağım bayan arkadaş için fiziksel görüntüsünden öte yapısıyla ilgileniyorum. Ben kesinlikle neşesiz ve soğuk insanlardan hoşlanmıyorum. Bu yüzden neşeli, kahkahası bol bir kadınla hayatıma devam etmek istiyorum.

Daha önce evlenip boşandım. Ancak çocuğum yok. Bu yüzden herhangi bir kısıtlayıcı durum söz konusu değil. Karşımdaki kadından da beklentim bu. Ben hayatın tadına varmak isteyen bir adamım. Bunu yalnız yapamayacağımı biliyorum.

Görüşmek istediğim bayan için son derece romantik planlarım olacaktır. Karşımdakinin ayaklarını yerden kesmeye hazırım. Buna uyum sağlayabilecek ve görüşmek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağım bir kadınla yoluma devam etmek istiyorum.

Hayatıma alacağım bayanın kesinlikle bencil olmaması gerekiyor. Bencilliğin insanlık suçu olduğunu düşünüyorum açıkçası. Partnerimi benim düşündüğüm gibi onun da beni düşünmesini istiyorum. İlgi göstermeyi sevdiğim kadar ilgi görmeyi de seviyorum. Arkadaşlık siteleri canlı gibi bu platformda şeffaf ve dürüst bir bayanla tanışmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir