Öğretmen Bilal Evlenecek Kadın Arıyor

Öğretmen Bilal Evlenecek Kadın Arıyor

Arkadaşlık sitesi arıyorum dediğimde dostlarım bu siteyi önerdi. Eşimi kaybedeli 2 yıl oluyor. Hayatın yalnız geçmeyeceğini anladım. Bir can yoldaşım olsun istiyorum.

Eşimin acısını atlattım ve hayatıma kaldığım yerden devam etmek istiyorum. 44 yaşımdayım. Eşimi kaybettiğimde 42 yaşımdaydım. Onun anısına ihanet ettiğimi düşündüm önceleri. Ama eminim eşim de bunu isterdi. Bu yüzden en az onun kadar seveceğim bir kadınla tanışmak istiyorum. Niyetim kesinlikle ciddi. Evlenmek istiyorum.

İki Yarım Bir Tam Edebiliriz

Bir kızım var. 6 yaşında. Benimle yaşamıyor ancak hafta sonları ya da tatillerde benim yanıma geliyor. Bir evlilik gerçekleştirip kızımı yanıma almak istiyorum. Kızım çok neşeli ve sakin bir çocuktur. Aynı zamanda evleneceğim kadının da çocuğu olabilir. İki yarım bir tam edebiliriz. Kızımın annesi olsun istiyorum. Ben de aynı şekilde bir çocuğun babası olabilirim. Arkadaşlık sitesi arıyorum diyen arkadaşlarıma burası önerildiği için de buraya yazmak beni rahatlatıyor.

Evleneceğim kadında öncelikli olarak çocuklara karşı yaklaşımının sevecen olmasını istiyorum. Bu yüzden kendi çocuğunun olması da benim için önemli. Ben öğretmenim ve bir sosyal çevrem var. Bu çevreye uyum sağlayabilecek dış görünüşüne özen gösteren bir kadın olmasını istiyorum.

Maddi Durumum Yerinde

Hayatımı birleştirmeyi düşündüğüm kadının eğitim ve kültür seviyesine önem veriyorum. Ancak çalışmasına gerek yok. Kendisinin inisiyatifine bırakıyorum. Dilerse çalışabilir. Özel dersler veriyorum aynı zamanda. O yüzden maddi bir sıkıntımız yok.

Hayatıma girecek olan kadından tek beklentim çocuğuma anne, bana eş olması. Eğer onun da çocuğu varsa babası olurum. Bir aile sıcaklığı özlemim var. Aradığım tek şey bu. Akşam evime geldiğimde kalabalık ve şen kahkahalı bir masada oturmak istiyorum.

Yakınlarıma arkadaşlık sitesi arıyorum dediğimde onlara şunu söyledim.Hayat müşterektir. Eşime kesinlikle her konuda yardımcı olacağım. Eğitimli ve kültürlü biriyim. Kendi çapımda elim yüzüm de düzgündür. 186 boyum var ve 85 kiloyum. Sportif bir yapım var. Hareketli yaşamı severim. Gezmeyi, görmeyi ve eğlenmeyi kendime birinci kural olarak koydum. Eşimin üzerinde kesinlikle hâkimiyet kurmak gibi bir çabam yok. Özgürlük ve kişisel haklara çok önem veriyorum.

Bu isteklerime yanıt verecek bir kadınla hayatımı birleştirerek tekrar mutlu olmak istiyorum.

1 thought on “Öğretmen Bilal Evlenecek Kadın Arıyor

  1. Mrhb ben kenan Kayseri’de ikamet ediyorum aslen Ispartaliyim 1 75 boy 70 kilo 35 yaşındayım en büyük özelliğim güvenilir vede gizliliğe önem veren biri olmamdır ikinci bir nedeni de güven vede gizligin her iki taraf içinde önemli olmasıdır ister tek gecelik ister uzun süreli birliktelik düşünen Kayserili bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum evli mutsuz bayanda olur ayrılmışta olur masaj deneyimine sahip temizliğe hijyene önem biriyimdir HES kodu güvencesiyle otelde gorusebiliriz güvenle bana ulaşabilirsiniz whatsap 0552 336 7078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir