Nimet Mersin Mersin İçi Arkadaş Arıyor

Nimet Mersin Mersin İçi Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma için bir platform arıyordum. Burayı buldum. Kullanıcıların yorumları çok ilgimi çekti. Bir kadın olarak bu platformda kendime uygun bir arkadaş bulabileceğime inanıyorum.

Benim adım Nimet. Üniversite mezunuyum. Bir şirkette personel müdürü olarak çalışıyorum. 37 yaşımdayım. Yoğun bir iş temposuna sahibim. Bu nedenle sosyal bir çevre edinmem mümkün olmuyor. Birileriyle tanışmak istiyorum. Hayatım biraz renklensin istiyorum.

Enerjik ve Dışa Dönük Biriyim

Genel olarak enerjik, dışa dönük bir yapım var. Ancak bu devirde herkese güven olmuyor. Ben de güvenilir bir arkadaşlık sitesi ararken burayı buldum. Açıkçası hayatımda güvenebileceğim pek kimse de yok.

Kariyer sahibi bir kadınım. Ancak hiçbir şekilde karşı cinsle sağlıklı ilişkiler kuramıyorum. Açıkçası komplekssiz bir beyle tanışmak isterim. Benim kariyerimin altında ezilen herhangi biriyle olmam mümkün değil.

Maddiyat benim için asla ön planda değil. Hayatıma alacağım insanın anlayışlı olması ve bana huzur vermesi yeterli. Çünkü bu hayatta yaşayacağımız birkaç güzel gün haricinde elimizde bir şey kalmayacak.

Eğlence Paylaşımı Yapmak İstiyorum

Çünkü sadece çalışmakla hayat geçmiyor. Ben de herkes gibi yorgunluğumu atabileceğim bir arkadaş arıyorum. Gerektiğinde dertlerimizi paylaşabileceğimiz, gerektiğinde eğlencemizi paylaşabileceğimiz bir arkadaşlık arzuluyorum. Arkadaşlık sitesi bedava mesajlaşma uygulaması ararken burayı buldum.

İlk etapta buradan birileriyle tanışma fikrine hiç sıcak bakmamıştım. Ancak bu platformda birbiriyle tanışan ve güzel zamanlar geçiren insanların varlığına şahit oldum. Ben de bu heyecanı yaşamak istiyorum.

Nazik ve ince davranışlardan hoşlanırım. Benim için bu hayatta en önemli olan şeylerden bir tanesi sadakattir. Hiçbir şekilde hayatıma alacağım insanı aldatmam ve kandırmam söz konusu olamaz. Aynı şekilde karşımdaki erkekten de aynı şeyi bekliyorum.

Bir ilişkiyi sağlamlaştıran karşılıklı sevgi ve saygıdır. Ben de ilişkimde öncelikle bunu oturtmak istiyorum. Tabii ki ilişkim ileriye taşınırsa bir evlilik de yapmak istiyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Biraz korkuyordum. Ancak artık korkulacak bir şey olmadığını anladım.

2 thoughts on “Nimet Mersin Mersin İçi Arkadaş Arıyor

  1. Mrhb ben kenan Kayseri’de ikamet ediyorum aslen Ispartaliyim 1 75 boy 70 kilo 35 yaşındayım en büyük özelliğim güvenilir vede gizliliğe önem veren biri olmamdır ikinci bir nedeni de güven vede gizligin her iki taraf içinde önemli olmasıdır ister tek gecelik ister uzun süreli birliktelik düşünen Kayserili bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum evli mutsuz bayanda olur ayrılmışta olur masaj deneyimine sahip temizliğe hijyene önem biriyimdir HES kodu güvencesiyle otelde gorusebiliriz güvenle bana ulaşabilirsiniz whatsap 0552 336 7078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir