Mimar Nihal İstanbul Arkadaş Arıyor

Mimar Nihal İstanbul Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık siteleri dini şeklinde aratırken arkadaşlarım bu platformu önerdi. Burada her tarzdan insanın bulunduğunu söylediler.

Bu yüzden ben de tereddüt etmeden arkadaşlarımın önerilerine kulak vererek bu platformda hayat arkadaşımı bulmaya karar verdim. Ben dindar bir kadınım. İstanbul’da yaşıyorum. Açıkçası karşı cinsle hiç yakın temasım olmadı. Dini inançlarım gereği kendimi kocama saklamak istiyorum.

Evlilik Adımı Atmak İsterim

Temiz bir ilişki kurmak istiyorum. Bu yüzden tanışacağım insanla şartlar uyarsa bir evlilik adımı atmış olmak istiyorum. Namaz kılan birisiyim. Bu yüzden aynı evin içerisinde yaşayacaksa birbirimize uyumlu olmamız gerekiyor.

Bir Müslüman olarak; Müslümanlığın koşullarını yerine getiren birisiyim. Hayatımı birleştireceğim beyin de Müslüman ve Müslümanlığın koşullarını yerine getiren birisi olmalıdır.  Dinimizde bir Müslümanın sadece başka bir Müslümanla evlenmeye izni vardır. Evleneceğim kişinin kesinlikle alkol ve sigara kullanmaması gerekiyor. Çünkü sigara ve alkol dinimizce haramdır.

Dinini yaşayan bir mümine olarak evin içerisinde benim gibi yaşaması esas meselemdir. Ama bunları bugüne kadar yapmamış, şimdiden sonra yapmak isteyen bir bey de olabilir. Sonuç olarak dinimiz herkese açıktır.

Özü Sözü Bir Beyefendiyle Tanışmak İsterim

Bunun farkında olan dürüst, özü sözü bir, İslam’ın kurallarına uyan bir beyefendiyle tanışmak isterim. Fiziksel özelliklerimden de bahsetmek isterim. Öncelikli olarak türbanlı bir mümineyim. Giyim konusunda tamamen dini yükümlülüklere göre giyinirim. Dar ya da teşhir eden herhangi bir kıyafet giymiyorum. Arkadaşlık siteleri dini şeklinde aratarak benim gibi düşünen insanlarla görüşmek isteğindeyim.

Evleneceğim kişinin fiziksel özelliklerinden önce bana yaklaşımı ve dini yaklaşımı önemlidir. Ben dinimizin izin verdiği ölçüde özgür bir kadınım. Kendime ait mimarlık ofisim var. Benim gibi eğitimli ve dindar bir beyefendiyle tanışarak hayatımı iki kişi olarak devam ettirmek istiyorum.

Bunun yanı sıra makyaj da yapmıyorum. Bahsettiğim gibi bütün özelimi kocama sunmak isterim. Arkadaşlık siteleri dini olarak aratma sebebim de bu açıkçası. Beni anlayabilecek birileri varsa eminim beni garipsemeyeceklerdir.

Bunun yanı sıra gezmeyi ve eğlenmeyi çok severim. Bunu hayat arkadaşımla yapmak benim için daha keyif verici olacaktır. En azından böyle olmasını umuyorum. Hayat arkadaşıma zevcesi olarak hizmet etmek benim için mutluluk verici olacaktır.

1 thought on “Mimar Nihal İstanbul Arkadaş Arıyor

  1. merhaba kızlar arayın sohbet edelim tanışalım05443139173 hoşçakalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir