İrem İzmir Ciddi İlişki Arıyor

İrem İzmir Ciddi İlişki Arıyor

Arkadaşlık sitesi öneri ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla bu platformun ciddi olduğunu anladım. Benim Adım İrem. İzmir’de yaşıyorum. 24 yaşımdayım. Aynı zamanda matematik öğretmeniyim.

Akıllı ve kültürlü biriyim. Açık sözlü ve dürüst biriyim. İnsan ilişkilerimde her zaman dürüstlüğe önem verdim. Bundan sonra da aynısı olması için çabalayacağım. Aşkın hala var olduğuna inananlardanım. Samimiyet her zaman öncelik verdiğim konulardan bir tanesi olmuştur.Beni gerçekten sevecek birisinin varlığına inanmak istiyorum.

Ruh Eşimi Arıyorum

Eminim ruh eşim bir yerlerde beni bekliyordur. İsteyip de söylemek istediğim her şeyi ruh eşimle paylaşmak istiyorum. Aşkın cesaret istediğini biliyorum. Sevgi benim için anlaşmak demek. Hayatı paylaşmak demek. Hayatımı paylaşabileceğim; sevgililikten öte hayat arkadaşım olacak kişiyi arıyorum.Sevdiğim birinin hatalarını görmezden gelebileceğim gibi ondan bir şeyler de öğrenmek istiyorum.

Yaşamın bana sunduğu güzelliklerin tadına hayat arkadaşımla tatmak istiyorum. Arkadaşlık sitesi öneri konularında oldukça tedirgindim. Bu platforma ilan vermek korkutucu gelmişti.  Bu yüzden oldukça gergindim. Bunu yapabileceğimi asla düşünmezdim. Ama şu an bu satırları açık açık yazabiliyorum. Hayatımı daha fazla yalnız geçirmek istemediğime karar verdim.

Dürüst Beyefendilerle Tanışmak İstiyorum

Aradığım kişi için çok fazla dış görünüş kriterim yok. Açıkçası iki insanın kafa olarak anlaşmayı başardığında aşılamayacak hiçbir sorun olmadığını düşünüyorum. Akıllı ılımlı ve bana şefkatini tam olarak verebilecek bir hayat arkadaşı arıyorum. Sevgi ve saygı benim için ikinci koşul. Sevgi ve saygının olmadığı hiçbir ilişkinin ilerleyebileceğini düşünmüyorum. Arkadaşlık sitesi öneri ve yorumlardan da anlaşılacağı üzere hepimiz buraya ruh eşimizi bulmaya geldik.Hayata arkadaşım olacak insanı seçerken maddi durumu asla göz önünde bulundurmuyorum.

Elinde bir bardak çayla bile gelerek beni mutlu edebilir. Hayat arkadaşım diyeceğim insanın dürüst olması benim için gerçekten çok önemlidir. Günübirlik bir ilişki arayışım yoktur. Hatta hiç olmamıştır. Seçeceğim kişide de temiz bir kalp isterim. Maddiyata değil maneviyata önem vermelidir. Önüme dünyaları serseler bir yudum sevgiyi değişmem. Gerçek aşka inanan dürüst beyefendilerle tanışmaks isterim.

3 thoughts on “İrem İzmir Ciddi İlişki Arıyor

  1. Mrhb ben kenan kayseriden 1 75 boyundayim 70 kiloyum 34 yasindayim esmerim kendime her bakimdan oldukca guveniyorum arkadaslikta amac her ne olursa olsun yalansiz bir arkadaslik olmasinin onemli oldugunu dusunuyorum kayseri nevsehir yozgat civari bir bayanla tanisip gorusmek istiyorum ne istedigini bilen acik sozlu bayan olmasini isterim bana her konuda kesinlikle guvenebilirsiniz guven karsi taraf icin ne kadar onemliyse benim icinde bir o kadar onemlidir irtibat 05326183620

  2. Mrhb ben kenan kayseriden 175 boy 69 kilo esmerim kendime her bakımdan güveniyorum amaç her ne olursa olsun yalansız dürüst olsun düşüncelerimde neysem oyumdur görüşüp birşeyler yasayabilecegim Kayserili bir bayanla tanışıp yüz yüze görüşmek istiyorum yeterki karşılıklı güven olsun 05523367078

  3. Mrhb ben kenan Kayseri’de ikamet ediyorum aslen Ispartaliyim 1 75 boy 70 kilo 35 yaşındayım en büyük özelliğim güvenilir vede gizliliğe önem veren biri olmamdır ikinci bir nedeni de güven vede gizligin her iki taraf içinde önemli olmasıdır ister tek gecelik ister uzun süreli birliktelik düşünen Kayserili bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum evli mutsuz bayanda olur ayrılmışta olur masaj deneyimine sahip temizliğe hijyene önem biriyimdir HES kodu güvencesiyle otelde gorusebiliriz güvenle bana ulaşabilirsiniz whatsap 0552 336 7078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir