Hüseyin Antalya Bayan Arkadaş Arıyor

Hüseyin Antalya Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık sitesi indir yazıp arattığımda karşıma çıkan güzel sayfalardan bir tanesi. Benim adım Hüseyin. 45 yaşımdayım.

Antalya’da turizm işiyle uğraşıyorum. Kendime ait bir acentem var. Enerjik biriyim. Gezmeyi seviyorum. Aynı zamanda evimde vakit geçirmeyi de seviyorum. Aradığım şey hayatın enerjisini birlikte yakalayabileceğim bir bayan arkadaş.

Yalnız Olmak İstemiyorum

Hayat yalnız başına çok sıkıcı geçiyor. Ne gezdiğin ne de eğlendiğin yerler keyif vermiyor. Bunun için yaşamıma renk katacak bir bayan arıyorum. Çünkü hayat boş geçirilecek kadar boş değil. Ne demiş Cemal Süreya, “Hayat kısa, kuşlar uçuyor”…

Ben de bunu bildiğim için hayatıma artık kalıcı birisini almak istiyorum. Arkadaşlık sitesi indir yazarak bulduğum bu platformdaki kullanıcıların seviyeli oluşları da beni ayrıca çekiyor. Burada bir kere bile kötü ve seviyesiz bir sohbet gerçekleştirmedim. Bu nedenle bayan arkadaş arayışıma buradan devam ediyorum.

Hayatımı anlık olarak yaşamayı seviyorum. Kafama estiğinde soluğu başka bir şehirde almak gibisi yok. Bu tempoya ayak uydurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü ben yerinde durmayı sevmeyen bir adamım. Maddi durumum da bu yaşam temposuna elverişli olduğu için beni zorlamıyor. Aksine hayatımı dolu dolu yaşıyorum.

Tutkulu Bir Bayan Arkadaş Arıyorum

Tutku benim hayatımda çok önemli. Yaptığım her şeyi büyük bir istek ve arzuyla yapıyorum. Yaşamımdaki temel gereksinim heyecan. Bu yüzden aradığım bayan arkadaş kesinlikle tutkusunu yitirmiş biri olmamalı. Ne istediğini bilen, istekleri olan, hayata karşı doymayı değil hep dahas fazlasını isteyen birisi olmalı.

Aradığım bayan arkadaş kesinlikle bakımsız birisi olmamalı. Beni her zaman heyecanlandırabilmeli. Hiç evlilik yapmadım. Doğal olarak bir çocuğum da yok. Tercihimi çocuksuz bir bayan arkadaştan yana kullanacağım. Çünkü gezmeme ve eğlenmeme herhangi bir sekte vurulsun istemiyorum.

Hayatıma alacağım bayan arkadaş asla maddi bir kaygı gütmeyecek. Bunun garantisini veriyorum. Ben başarılı bir iş adamıyım. Bu yüzden aradığım bayanın çalışmasına gerek yoktur.

Arkadaşlık sitesi indir yazarak bulduğum bu platformda ben de gönlümü hoş tutacak ve ben de karşılığında onun gönlünü hoş tutacağım bir bayan arkadaş bularak ayrılmayı umuyorum.

1 thought on “Hüseyin Antalya Bayan Arkadaş Arıyor

  1. Mrhb ben kenan Kayseri’de ikamet ediyorum aslen Ispartaliyim 1 75 boy 70 kilo 35 yaşındayım en büyük özelliğim güvenilir vede gizliliğe önem veren biri olmamdır ikinci bir nedeni de güven vede gizligin her iki taraf içinde önemli olmasıdır ister tek gecelik ister uzun süreli birliktelik düşünen Kayserili bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum evli mutsuz bayanda olur ayrılmışta olur masaj deneyimine sahip temizliğe hijyene önem biriyimdir HES kodu güvencesiyle otelde gorusebiliriz güvenle bana ulaşabilirsiniz whatsap 0552 336 7078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir