Esra Hollanda Türkiye Arkadaş Arıyor

Esra Hollanda Türkiye Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık siteleri dul diye arattığımda karşıma çıkan bu platformun yorumlarını okuduktan sonra kesinlikle buraya güvenebileceğimi anladım. Açıkçası yurt dışında da böyle siteler var ama ben Türkiye’ye dönüş yapmak istiyorum.

Bu nedenle Türkiye’den kendime bir arkadaş arıyorum. Adım Esra. 52 yaşımdayım. Ayrıca dulum. Bir kızım var ama o evli ve Amerika’da yaşıyor. Bu yüzden ben de kendi hayat arkadaşımı bulmaya karar verdim.

Bakımlı ve Özgüvenli Biriyim

Bakımlı ve özgüvenli biriyim. Sarı saçlara ve 165 boya sahibim. Minyon bir yapım var. Dış görünüş açısından yaşımı göstermediğimden 40-50 yaş arasında bir beyle tanışmak istiyorum. Birlikte eğlenmek ve dünyanın geri kalanını görmek istiyorum.

Eşimle şiddetli geçimsizlik sebebiyle 10 sene önce ayrıldım. Düzenli gelirim var. Hayatıma alacağım kişinin de düzenli geliri olmalı. Eğitimli biriyim. Dürüstlük ve nezakete önem veriyorum. Hatta insan olmanın temel koşulu olarak görüyorum.

Arkadaşlık siteleri dul diye aratırken en tedirgin olduğum şey karşıma sahte profillerin çıkmasıydı. Ancak bu platformu bir arkadaşım sayesinde duydum. O da buradan birisiyle tanışarak hayatını birleştirdi.

Neşesine Ortak Olacağım Bir Hayat Arkadaşı İstiyorum

Hayvan sever bir kişiyim. Bir köpeğim ve bir kedim var. Bu yüzden kesinlikle hayvanları seven birisi olması gerekiyor. Çünkü onları çocuklarım olarak görüyorum.

Aynı zamanda hayatıma alacağım erkeğe son derece hassas davranırım. Benim için ilişkinin gereklerinden bir tanesidir. Hastalandığın çorba yapacağım, mutluyken neşesine ortak olacağım bir hayat arkadaşı istiyorum.

Bunun yanı sıra ileride evlenmeyi düşünüyorum. Şu an için niyetim Türkiye’ye dönmek. Ancak ileride benimle Hollanda’ya gelebilme imkanı  olan birisiyle tanışmak istiyorum. Hayatımı birleştirdiğim insanı burada bırakıp gitmek gibi bir fikrim asla olamaz. O yüzden hayatıma girecek kişinin öncelik olarak bunu bilmesi gerekiyor.

Ben dul olduğum için aratırken arkadaşlık siteleri dul şeklinde arattım. Bu nedenle burada olduğum için kendimi iyi hissediyorum. Tıpkı benim gibi ikinci baharını yaşamak isteyen insanlara rastladım. Herkesin aradığını bulduğu ve yalnız kalmadığı bir dünya diliyorum. Dürüst ve olgun beyleri bekliyorum.

4 thoughts on “Esra Hollanda Türkiye Arkadaş Arıyor

  1. Sevgili Esra,
    İlanında yazdıkların dikkatimi çekti.Seninle çok benzer yönlerimiz olduğunu düşünüyorum.Arzu edersen birbirimize mail atarak bu tanıma süreceni başlatabilriz.Kim bilir belkide hayalini kurduğumuz o “ikinci bahar” çok yakınımızda bizi bekliyor.
    Heycanla senin cevabını bekliyor olacam.

  2. merhaba kızlar arayın sohbet edelim tanışalım05443139173 hoşçakalın

  3. merhaba bayanlar bunyamin ben istanbul yalnız yaşıyorum bekarım 05443139173

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir