Emekli Albay Bayan Arkadaş Arıyor

Emekli Albay Bayan Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık sitesi ücretsiz

Arkadaşlık sitesi ücretsiz olduğu için tercih ettiğim bir yöntem. Ben emekli bir albayım. Emekli maaşım var. Birlikte güzel vakit geçirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

61 yaşımdayım ve emeklilik günlerimi bir hanımefendiyle geçirmek istiyorum. Albay emeklisi olduğum için atletik bir vücudum var. Spor yapmayı da çok severim. Eşimden boşanalı toplamda 15 sene oluyor. Bir daha evlenmedim. Bu yüzden seçeceğim bayan konusunda biraz seçiciyim. Özel yaşamımda da seçici biriyim.

Dış görünüşüme önem veririm. Her zaman temiz gezerim. Benim için temizlik çok önemlidir. Yeni yerler gezip görmeyi çok seviyorum. Asker emeklisi olduğum için görev icabı şehir şehir gezdim. Emekli olduktan sonra da gezmeye yöneldim.

Farklı Ülküler Görmeyi Seviyor

Farklı kültürlerin yemeklerini denemek en büyük zevkim. Benim için konfor her şeyden önce geliyor. Arkadaşlık sitesi ücretsiz olanları seçerek eğlenebileceğim hanımlarla tanışmak istiyorum. Eğlenmek ve gezmek benim en büyük iki hobim arasında.

Maddi durumum yerinde olduğu için hayatıma girecek hanımı oldukça iyi koşullarda yaşatacağıma inanıyorum. İkinci baharımı yaşamak istediğim bir dönemdeyim. Çünkü bizler bu dünyaya bir kere geliyoruz. Sevmek ve sevilmek istiyorum.Bu yaşımdan sonraki tek gayem mutlu olmak. Hayatıma alacağım hanımı da mutlu etmek istiyorum.

Onunla birlikte yeni yerler keşfetmek, yeni yemekler yemek beni inanılmaz mutlu edecektir. Uzun yıllar düzensiz ve oradan oraya sürüklenen biri olduğum için artık ölümüme yakın kaçırdığım günlerin acısını çıkarmak istiyorum.

Dış Görününüşe Önem Veriorum

Kendisine güvenen, dış görünüşüne özen gösteren bir hanımla görüşmek istiyorum. Esmer tercihimdir. Benimle görüşmek isteyen bayanların bakımlı olması benim için önemlidir. Temiz olmalıdır. Aynı zamanda temiz kokmalıdır. Yanımdaki bayanın dikkat çekici olmasını isterim.

Benim gibi diri ve dinç olması tercihimdir. Seçeceğim bayan kesinlikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven biri olmalı. Dürüstlük ve samimiyet benim için çok önemlidir. Güzel yemek yapabilmesi de benim için belirleyici kriterler arasındadır. Hanım arkadaşımın elleriyle yapmış olduğu yemekleri yemek beni çok mutlu edecek. Arkadaşlık sitesi ücretsiz olduğu için çok fazla hanımefendiye ilanın düşeceğine de inanıyorum.

55-60 yaş arası eğlenmeyi seven, seviyeli ve dürüst bayanlarla tanışmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir