Doktor Yasemin Düzenli Arkadaş Arıyor

Doktor Yasemin Düzenli Arkadaş Arıyor

Arkadaşlık sitesi bul diye aratırken bu platformla tanıştım. Açıkçası ilk başlarda bunun mümkün olmayacağını düşünüyordum. Ama bu platformu kullanan arkadaşlarımın yorumlarını duydukça ben de şansımı denemek istedim.
Benim adım Yasemin. 31 yaşımdayım ve Ankara’da ikamet ediyorum. Doktorum. Uzun ve yorucu bir çalışma tempom var. Bu yüzden birileriyle tanışma fırsatı yakalarken verilen çaba beni yoruyor.

Beni Yormayacak Birisi Olsun İstiyorum

Arkadaşlık sitesi bul

Bu platformu tercih etme sebeplerimden bir tanesi de bu. Çünkü mesleğim gereği uzun nöbetler ve çok fazla insanla iletişim halinde olmanın verdiği bir yorgunluk var. Beni yormayacak bir ilişki arayışındayım.
Zaten hepimiz oldukça yoğun insanlarız. Güzel zamanlar geçirebileceğim birisiyle görüşmek istiyorum. Dürüstlüğe önem veriyorum. Dürüstlük gibi konularda asla taviz veremem. Kendim gibi eğitim düzeyi yüksek ve kariyer sahibi biriyle tanışmak istiyorum.

Benimle aynı seviyede olması gereken özellikler arasındadır. Ben kitap okumayı, müzik dinlemeyi, sinema ve tiyatroya gitmeyi çok severim. Aynı zamanda resim ve fotoğraf sergilerine de gitmeyi çok severim.
Aynı zamanda belli başlı hobilerim var. Bunlar resim yapmak ve fotoğraf çekmek. Aradığım insandaki özelliklerden bir tanesi de hobileri olması. Bana yeni bir şeyler katabilecek olması. Vizyonlu bir beyefendi tercihlerim arasında. Açıkçası dış görünüşten öte biraz da kültür seviyesine bakıyorum.

Güldüren Erkeklerden Hoşlanıyorum

Benim için kültür ve mizah olmazsa olmaz konular arasında.Arkadaşlık sitesi bul üzerinden aradığımı bulabileceğimi düşünüyorum. Güldüren erkeklerden hoşlanıyorum. Çünkü gülümsemek benim yaşam enerjimi yükseltiyor. Yaşam enerjimizi korumanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hayatım benim için kıymetli. Bana kıymet verecek bir beyefendi arayışı içerisindeyim.

Hayat felsefem her zaman daha ileriye gitmektir. Hayatıma almak istediğim beyefendi de böyle olmalıdır. Çünkü ileriye gitmezsek yaşadığımızı hissedemeyiz. Yaşamayı çok seviyorum. Aynı zamanda insanlara yardım etmeyi de.
Beni anlayacak birilerinin var olduğunu biliyorum. Birlikte bir şeyler yapmaktan keyif alacağım bir arkadaşım olsun istiyorum. Arkadaşlık siteleri bunu yakalamak için büyük bir fırsat.
Aynı zamanda karşımdaki erkekten beklentim samimiyettir. Samimiyet bir insanı diğerlerinden farklı kılar. Umarım oralarda bir yerlerde beni anlayan birileri vardır. Arkadaşlık sitesi bul diye arattığım samimi bir beyefendiyle tanışmak ümidiyle.

2 thoughts on “Doktor Yasemin Düzenli Arkadaş Arıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir