Ben bayanım erkek arkadaş arıyorum

Ben bayanım erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben angel benimle tanışmak ve arkadaş olmak isteyen erkekleri buraya davet etsem acaba benimle arkadaş olur musunuz? Uzun zamandır kendimeme erkek arkadaş arıyorum ama nedense internet ortamımda erkek arkadaş bulmak gerçekten de baya bir zor oldu. Aslında erkek arıyorum diye de başlık atabilirdim ama ben bayanım erkek arıyorum demek daha mantıklı geldi bana ve benimle tanışmak isteyen varsa bana mesaj yollayabilir.

Bayan olmak ve arkadaş aramak 

Biliyor musun sanal alem de erkek arkadaş bulmak ve erkek arkadaş arama gerçekten de zor neden mi? Çünkü erkekler bize hep yalan ile arkadaşlık teklifileri yapıyorlar adam bekarım diyor bi bakıyorsun evli ve çocuklu çıkıyor. Gel de bu işin içinde çık yani sözü bir olanın tercih ederim arkadaşlar. Madem buraya geldi ve erkek arıyorum dedik o zaman erkek değil de adam olan erkeklerlele tanışmak isterim.

Erkek arkadaş arıyor bu bayan

Evet arkadaşlar ben burada saygın efendi erkek arkadaş arıyorum kendime uygun olan erkek arkadaşlar bana yazabilir ve benimle hızlıca tanışabilirsiniz.

1 thought on “Ben bayanım erkek arkadaş arıyorum

  1. Merhaba ben ıbrahim 39 yaşındayım ciddi dürüst bekar hiç evlenmemiş biriyim aslen konya liyim ama doğma büyüme il aksaray da doğup büyüdüm şuan istanbul’da ikamet ediyorum ciddi bir bayanla tanışarak önce arkadaş lik sonra evlilik düşünüyorum lütfen ciddi bayan gerçekten evlilik düşünen bayanla tanışmak istiyorum telefon numaram 0538 053 9788
    BESYUZ OTUZ SEKIZ SIFIR ELLI UC DOKSAN YEDI SEKSEN SEKİZ
    NOT LUTFEN YURT DISINDA YAŞAYANLAR ARAMASIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir