Arkadaş arayan açelya

Arkadaş arayan açelya

Merhaba arkadaşlar ben açelya burada samimi erkek arkadaş arıyorum artık evde iyice canım sıkılmış ve telefon da sohbet edeğim samimi erkek arıyorum. Biliyorum bu zamanlar da hep sıkıntılar var ve artık eğlence arıyorum yani arkadaş arıyorum arkadaşlar buraya bu yüzde ilan veriyorum. Tanışalım arkadaş olalım mı eğer cevabınız evet ise gel arkadaş olalım. Evet arkadaşlar arkadaş arayan açelya burada arkadaşlık ilanları vererek arkadaş aramakta ve sizlerle tanışmak istiyor.

Açelya kimdir

Arkadas arayan acelya
arkadaş arayan

Açelya aslen yurtdışın da yaşayan ama son 5 yıldır istanbul da yaşayan yalnız yaşayan bayadır. Orta şekerli bir durumu vardır. Herhangi bir maddi sıkıntısı yoktur manevi olarakta duygusal birisi olarak yaklaşır her şeye. Kısa zaman içinde uyum sağlayacağım karekteli erkek arkadaş arıyorum. Arkadaşlık ilanları üzerinde ben de şansımı denemek istemiş bulunuyorum tanışma ve arkadaş olmak şu zor günler de en çok ihtiyacımız olan şeyler arkadaşlar.

Tanışmak için mesaj yollayın.

Benimle tanışmak ve arkadaş olmak isteyen samimi olgun beylerle arkadaşlık teklifi yapacakları bekliyorum tanışmaya ve arkadaş olmaya ne dersiniz arkadaşlar. Birlikte güzel vakitler geçirebiliriz. Bayan arkadaş arayan erkekleri hızlıca tanışmak isteyenleri mekanın da kolay arkadaş edinmek için ilan verebilirsiniz.

2 thoughts on “Arkadaş arayan açelya

  1. çok tatlı bir bayansın seninle tanışmak isterim şimdilik meyıl atarsan sevinirim ….kavaker_51hotmail.com…….saygı ve sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir